FAQ


Po použití Think-Doh byla kluzká podlaha


Kvůli změkčení hmoty se do silikonu přidává olej, který se používá do mycích přípravků pro děti. Proto pokud Think-Doh spadne na zem, může být podlaha trochu kluzká. Doporučte dětem nehrát si na zemi se Think-Doh bez speciální podložky nebo desky se skleněným povrchem. Pokud podlaha klouže nebo lepí, navlhčete hadřík a mýdlovou pěnou odstraňte.Dítě spolklo Think-Doh


Think-Doh produkty jsou vyrobeny ze silikonu, který jakož to certifikovaný a schválený FDA a SGS neublíží lidskému tělu. Nemusíte se obávat, že zapříčiní v těle nějaké chemické reakce tak, jak tomu může být u jiné hmoty. V každém případě upozorněte děti, aby hmotu nevkládaly do úst, abyste předešli zbytečným nepříjemnostem. Pokud se objeví jiné fyzické příznaky, okamžitě vyhledejte lékařskou konzultaci.Co Think-Doh obsahuje?


Hlavní složkou hmoty Think-Doh je silikon. Ta stejná složka, která se používá na výrobu dětských lahviček na pití nebo zubní náhrady. Obsah silikonu je Si (křemík), druhý nejběžnější prvek na planetě, hned po kyslíku a hlavní složka skla, kamene a písku. Kvůli bezpečnosti produktu byl použit silikonový materiál, který je certifikován FDA a SGS (RoHS), a který zároveň získal označení CE a KC certifikáty. Proto není žádný důvod k obavám při použití této hmoty.Když se Think-Doh dostane do vlasů, oblečení nebo na koberec


Pokud se Think-Doh dostane do vlasů, jemně ho rukou odstraňte a po umytí vlasů šamponem zmizí z vlasů úplně. Pokud se dostane na oblečení, odstraňte ho kousek po kousku nebo vezměte další větší kousek Think-Doh, přitlačte ho na kousek na oblečení a ten se k většímu kousku přilepí. Berte na vědomí, že pokud se hmota s oblečením dostane do pračky (do vody), hmota může proniknout do vlákna oblečení a potom už nemusí jít odstranit.Jak mám skladovat Think-Doh?


Think-Doh neztvrdne, i když ho ponecháte na vzduchu. Přesto je lepší ho umístit zpět do sáčku nebo jiné nádoby, aby se na hmotě nehromadil prach nebo jiné nečistoty.Opravdu Think-Doh nikdy neztvrdne?


Think-Doh je silikonovou hmota. Která jen tak neztvrdne, dokonce ani vystavená vzduchu po delší dobu. Propracováním dlaněmi znovu změkne a je znovu připravena k použití.